چرا زنان تزریق چربی برای جوان سازی واژن انجام می دهند؟
چرا زنان تزریق چربی برای جوان سازی واژن انجام می دهند؟

تزریق چربی برای جوان سازی واژن

لبه های واژن یکی از بخشهای زیبا و جذاب ناحیه تناسلی در زنان است که اهمیت زیادی در رابطه جنسی دارد. این بخش از بدن همانند سایر بخشهای بدن با افزایش سن و بروز علائم پیری، تغییر میکند. به خصوص اگر نوسان وزن، زایمان و یا زمینه ژنتیکی داشته باشید ممکن است تغییرات و پیری واژن و لبه های واژن بیشتر و محسوس تر شود. بسیاری از زنان از شل شدن و آویزان بودن لبه های واژن ناراضی هستند و ممکن است اعتماد به نفسشان تحت تاثیر قرار بگیرد. خوشبختانه برای حل این مشکل، راه حل ساده ای وجود دارد: جوان سازی لبه های واژن با تزریق چربی.

شکل- به ترتیب از بالا سمت راست، کلیتوریس، لبه های بیرونی یا بزرگ و لبه های داخلی یا کوچک واژن نشان داده شده اند. در سمت چپ سوراخ پیشابراه، سوراخ واژن و سوراخ مقعد نشان داده شده است.

بیشتر بدانید:            بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

جوان سازی لبه های واژن با تزریق چربی چیست؟

جوان سازی واژن یک درمان زیبایی ناحیه تناسلی در زنان است که ممکن است به روشهای مختلف انجام شود. درمانها و جراحی هایی برای این منظور طراحی شده اند تا شکل زیباتر و جوانتر به واژن و اعتماد به نفس بیشتر به فرد بدهند.

در عمل زیبایی لبه های بزرگ یا بیرونی واژن، تلاش میشود به طول کلی لبه واژن سفت و پر بوده و انحنای مناسبی داشته باشد و با کانتور ملایم به بالای ران برسد. شکل ایده آل لبه های بیرونی واژن همانند بیشتر معیارهای دیگر زیبایی، بر اساس فرهنگ و منطقه محل زندگی ممکن است متفاوت باشد. برخی از زنان دوست دارند لبه های بیرونی واژن شان پر و گوشتی و سفت باشد در حالی که برخی دیگر ترجیح میدهند این بخش از ناحیه تناسلی کوچک باشد.

برای بزرگ کردن یا سفت تر کردن لبه های بیرونی واژن میتوان از تزریق چربی استفاده کرد. با تزریق چربی اندازه لبه های بیرونی بزرگتر شده و این ناحیه پرتر و جوانتر میشود و علائم پیری در آن از بین میرود.

برای دستیابی به نتیجه بهتر ممکن است عمل تزریق چربی به لبه های واژن همراه با روش زیبایی دیگری مانند کوچک کردن لبه های واژن انجام شود که در آن بافت شل و آویزان این ناحیه برداشته میشود و سپس چربی تزریق میشود تا پری و نرمی لبه های واژن به حد ایده آل برسد.

عمل تزریق چربی در واژن برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که میخواهند با تزریق چربی واژن خود را جوانتر کنند در دو دسته زیر قرار میگیرند:

  • کسانی که میخواهند ناحیه تناسلی شان انحنا و شکل جوانتر و جذابتری داشته باشد و لبه های بیرونی شان پرتر به نظر برسد.
  • زنانی که میخواهند شلی و آویزانی لبه های بیرونی واژن شان با تزریق چربی برطرف شود. این افراد ممکن است جراحی کوچک کردن لبه ها را نیز همزمان انجام بدهند.

برای این عمل زیبایی و جوان سازی واژن بهتر است:

سیگاری نباشید و یا اگر هستید، مدتی آن را کنار بگذارید.

تغییر وزن بعد از عمل نداشته باشید. بنابراین بهتر است ابتدا خود را به وزن ایده آل برسانید و سپس این عمل را انجام بدهید تا تغییر وزن زیادی را پس از جراحی تجربه نکنید.

اگر مشکلات زمینه ای دارید، موضوع را به اطلاع پزشک خود برسانید تا در مورد مناسب بودن این عمل برای شما تصمیم بگیرد.

کسانی که میخواهند با تزریق چربی، جوان سازی واژن انجام بدهند باید چربی کافی در بخش دیگری از بدن برای برداشت، داشته باشند. طی لیپوساکشن چربی اضافی از جای دیگر بدن برداشته میشود و پس از خالص سازی، به ناحیه تناسلی تزریق میشود.

توجه داشته باشید مقدار چربی مورد نیاز بستگی به شرایط شما دارد.

بیشتر بدانید:                            متخصص زنان خوب شرق تهران  

منبع اول 

منبع دوم 

منبع سوم

آدرس مطب:
میدان هروی ، میدان ملت ، خیابان قلیچ خانی ، چهارراه قلیچ خانی ، ساختمان ریحانی ، پلاک ۵۱ ، طبقه 1، واحد ۴
شماره تماس مطب:
021-26312897
09198265186

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here