متخصص زنان خوب برای لابیاپلاستی
متخصص زنان خوب برای لابیاپلاستی

متخصص زنان خوب برای لابیاپلاستی

لابیاپلاستی نوعی عمل زیبایی و جوان سازی واژن محسوب میشود. در لابیاپلاستی لبه های کوچک (لبه های داخلی تر) و یا لبه های بزرگ (لبه های بیرونی) فرج اصلاح میشوند.متخصص زنان خوب برای لابیاپلاستی

آناتومی فرج در زنان. در سمت راست به ترتیب از بالا به پایین کلیتوریس، پیشابراه و دهانه واژن و در سمت چپ از بالا به پایین لبه بیرونی و لبه داخلی نشان داده شده اند.
لابیاپلاستی بیشتر بر روی لبه های کوچک یا مینور انجام میشود. لبه های کوچک نزدیک ترین چین به دهانه واژن هستند و در کلیتوریس به هم میرسند.متخصص زنان خوب برای لابیاپلاستی

چرا عمل لابیاپلاستی انجام میشود؟

به طور کلی باید گفت طول و شکل نرمال لبه های واژن دامنه وسیعی دارد و برای هر کسی ممکن است ایده آل متفاوت باشد. گاهی اوقات لبه های داخلی واژن بلندتر از لبه های بیرونی هستند و گاهی لبه های بیرونی بلندترند. گاهی اوقات لبه های واژن متقارن هستند، در برخی افراد شکل لبه ها به گونه ای است که کلیتوریس مشهود می باشد و در برخی دیگر کلیتوریس دیده نمیشود. لابیاپلاستی زمانی انجام میشود که طول لبه های واژن خیلی زیاد باشد یا خود فرد به هر دلیل ترجیح بدهد طول لبه های واژنش را کاهش دهد.

بیشتر بخوانید:      بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

عمل جراحی لابیاپلاستی چه عوارضی دارد؟

باید بدانید هر زمانی که زیر تیغ جراحی بروید باید انتظار عوارض را هم داشته باشید. هر عمل جراحی ممکن است عوارضی داشته باشد. مهمترین عوارضی که ممکن است در لابیاپلاستی تجربه شود عبارتند از:

  • کاهش حساسیت فرج
  • خشکی مزمن
  • بی حسی
  • باقی ماندن جای زخم که ممکن است باعث شود رابطه جنسی واژنی درد داشته باشد
  • خونریزی
  • هماتوم
  • عفونت

اگر چه برخی از کسانی که میخواهند لابیاپلاستی انجام دهند انتظار کاهش چشمگیری در طول لبه های واژن دارند اما اگر لبه ها بیش از حد بریده شوند یا پوست زیادی برداشته شود ممکن است دیگر اندام تناسلی نتواند کار خود را که محافظت از دهانه واژن است درست انجام بدهد.

در نتیجه ورود ذرات خارجی به واژن راحت تر میشود و تعادل pH آن بر هم میخورد. نتیجه این است که بیشتر دچار عفونت واژن میشوید.

چگونه برای لابیاپلاستی آماده شوم؟

علاوه بر این که باید مرخصی بگیرید، باید چند نکته ساده را هم در نظر داشته باشید. لباسها و به خصوص شلوار گشاد بپوشید تا موقع برگشتن به خانه، راحت باشید. روز قبل از عمل خوب بخوابید و غذاهای سالم و مقدار کافی مایعات مصرف کنید.

لابیاپلاستی چگونه انجام میشود؟

برای انجام لابیاپلاستی مینور (لبه های کوچک واژن) دو روش اصلی وجود دارد: بریدن لبه ها و برش گوه ای. هر دو روش ممکن است با بی حسی موضعی و یا بیهوشی انجام شوند.

در بریدن لبه ها، بافتهای اضافی و بیرون زده لبه ها بریده میشود تا به شکل و طول مورد نظر در بیاید. در روش برش گوه ای، لبه های اصلی حفظ میشوند و باریکه گوه ای شکلی در پوست لبه کوچک ایجاد و برداشته میشود. سپس دو بخش باقی مانده در کنار یکدیگر قرار میگیرند و با بخیه های جذبی به هم وصل میشوند.

برای جراحی کوچک کردن لبه های بزرگ (ماژور) یکی از دو روش زیر در نظر گرفته میشود:
بافت برش میخورد یا با استفاده از لیپوساکشن، لبه ها کوچک میشوند

چربی یا مواد پر کننده دیگری (فیلر) به لبه های بزرگ تزریق میشود تا لبه ها به اندازه مورد نظر پر و سفت شوند.

بیشتر بخوانید:                متخصص زنان خوب شرق تهران

آیا پس از لابیاپلاستی باید دوباره به دکتر مراجعه کنم؟

بله. معمولا یک یا دو بار دیگر باید به پزشک خود مراجعه کنید تا اطمینان حاصل شود فرایند بهبودی به درستی پیش می رود.

مطب متخصص زنان خوب برای لابیاپلاستی

مجیدیه شمالی، شمس آباد، خ ریحانی(شهید محمدی)، چهارراه قلیچ خانی، ساختمان ریحانی، پلاک ۵۱ ، طبقه اول، واحد ۴
021-26312897

منبع: لینک

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here